Masarykova základní škola a Obchodní akademie

Přihlášení

Redakční menu

mp3 player

Den nevidomých

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel A. Nedvědová Pátek, 27 Listopad 2015 00:00

 

Od 12.11. do 13.11. jsme spali ve škole. V 18 hodin jsme tam měli přijít a v půl sedmé jsme se sešli na velké elipse. A pak se převlíkli dvě paní učitelky za světlušky, protože to je nadace pro pomoc nevidomým. Byla tam ještě naše paní učitelka, která se převlékla za berušku a ta nám ukázala, jak si pomáhají, třeba jako jak si nalévají pití ...

Číst dále: Den nevidomých

 

O knihovně a malování s 2.B

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel I. Jiskrová Středa, 11 Listopad 2015 00:00

Druháci konečně měli možnost navštívit nově otevřenou školní knihovnu. Všichni jsme se moc těšili. Seznámili jsme se s výpůjčním řádem a vyzkoušeli si, jaké to je půjčit si svou první knížku ..

 

 

Číst dále: O knihovně a malování s 2.B

 

Exkurze v ZOO

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel Jakub Kočí Sobota, 10 Říjen 2015 00:00

 

Minulý týden jsme byli na exkurzi v ZOO. Jako první jsme šli k zebrám. Pak jsme šli k velbloudům. Potom na výstavu gigantů.Také ke slonům a od slonů k žirafám. Šli jsme cestou, kterou jsem ještě neznal ..

 

Číst dále: Exkurze v ZOO

   

Dobytí ztaceného záchranáře

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel K. Vokatá Pondělí, 26 Říjen 2015 00:00

Už od páté třídy chodím do zdravotnického kroužku, který vede paní uč.Josífková a v říjnu proběhla soutěž pod hlavičkou Červeného kříže, která se jmenovala ,, Dobytí ztraceného záchranáře". Už po druhé jsme se zúčastnily. Letos tato akce byla v Rýnovicích,obíhaly jsme prosečský hřeben. A doprovodem byla paní uč. Remsová ..

 

Číst dále: Dobytí ztaceného záchranáře

 

Šumburk na Masaryčce

Pozor, otevřeno v novém okně. Tisk

Napsal uživatel M. Semecký Čtvrtek, 08 Říjen 2015 00:00

V pondělí 5.října 2015 žáci 5.B ze šumburské školy poprvé navštívili v rámci pracovních činností v tříhodinovém bloku dílnu, skleník i zahradu Masarykovy základní školy. Mohli se tam seznámit s prostředím, které je čeká na 2.stupni. První hodinu jsme provedli exkurzi celým areálem, abychom věděli, kde se nacházejí ochranné pomůcky a nářadí, ale také jsme byli poučeni o bezpečnosti práce a chování na školní zahradě, ve skleníku a v dílnách ..

Číst dále: Šumburk na Masaryčce

   

Strana 2 z 18