Redakční menu

mp3 player


Warning: opendir(/var/home/www/mzsaoatanvald.cz/zs/images/stories/stupen1/5r2014/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/home/www/mzsaoatanvald.cz/zs/plugins/content/jwsig.php on line 100

Stmelovák páťáků

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Když jsem po prázdninách vešla do své nové třídy a trochu se s ní seznámila, měla jsem jasno. Potřebujeme se lépe poznat a skamarádit. Nejlépe někoho poznáte, když s ním výletujete a máte zážitky mimo školu. Takže jsme se v pátek 3. října 2014 sbalili a vyrazili na výlet do nedalekého Harrachova.

 

 

Naprosto lehce jsme všichni vyběhli na rozcestí Ručičky, kde jsme se naobědovali a vyrazili jsme na Čertovou horu a dolů po červené sjezdovce kolem mamutího můstku zpět do Harrachova. A protože se nám to zdálo málo, rozhodli jsme se, že společně uvaříme večeři a přespíme ve škole. O dobrodružství nebyla nouze, na Stezce odvahy obstáli jen ti nejstatečnější, kteří po přísaze dostali medaili Páťáka za odvahu. Ráno jsme společně posnídali a rozešli jsme se každý domů. Doufám, že i děti byly spokojené s výletem a přenocováním a děkujeme paní ředitelce za zapůjčení školy a paní učitelce Janáčkové za to, že s námi strávila večerní dobrodružství a neváhala s námi spát ve škole.

 

L.M. (třídní V.A)