Redakční menu

mp3 player


Warning: opendir(/var/home/www/mzsaoatanvald.cz/zs/images/stories/stupen2/dz2015/) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /var/home/www/mzsaoatanvald.cz/zs/plugins/content/jwsig.php on line 100

Den Země2015

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Jako každý rok, tak i letos, naši školu navštívila delegace dětí z Drážďan. Paní učitelka Hýsková a Martin Přikryl se o ně vzorně starali a také pro ně připravili zajímavý program ...

 

 

 

V pátek 24. dubna se žáci naší školy vydali z tříd do přírody, aby oslavili Den Země. Tak jako každý rok i tentokrát pro ně byly připraveny soutěže a kvízy, které měly nějakou spojitost s přírodou. Žáci všech stupňů také přiložili ruce k práci a vysbírali odpadky v některých okrajových částech města. Zasloužili se o to, aby příroda kolem nás byla ještě pěknější. Tentokrát nám bylo příznivé i počasí a celé dopoledne si žáci náramně užili.